PLANTHÉ TEA TREE OIL OŠETRUJÚCI

EFEKTÍVNE OŠETRUJE
A CHRÁNI POKOŽKU

NAJKVALITNEJŠÍ 100% ČISTÝ OLEJ
Z AUSTRÁLSKEHO ČAJOVNÍKA S EXTRAKTOM ROZMARÍNU LEKÁRSKEHOTY

ČISTÍ A UPOKOJUJE AKNÉ,
ODRENINKY A ĎALŠIE KOŽNÉ DEFEKTY

UPOKOJUJE A OŠETRUJE
MIESTA PO BODNUTÍ HMYZOM

Přejít na produkty

PLANTHÉ TEA TREE OIL OŠETRUJÚCI

PLANTHÉ TEA TREE OIL OŠETRUJÚCI

Vo svojej originálnej formulácii kombinuje najkvalitnejší 100% čistý Tea Tree olej z austrálskeho čajovníka (melaleuca alternifolia) s extraktom rozmarínu lekárskeho. Ten urýchľuje upokojenie podráždeného miesta a posilňuje tak antiseptickú a antibakteriálnu účinnosť tea tree oleja.

PLANTHÉ Tea Tree oil – ošetrujúci austrálsky olej z čajovníka efektívne chráni a čistí pokožku s prejavmi akné a plesňovej infekcie, ošetruje kožné defekty, ako sú odreninky, afty, vyrážky či akékoľvek pupienky. A upokojuje kožu po bodnutí hmyzu.

CHCEM PLANTHÉ

ZLOŽENIE

Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract.

PLANTHÉ TEA TREE OIL OŠETRUJÚCI

POUŽITIE TEA TREE OIL OŠETRUJÚCI

Neriedený olej požívajte len lokálne, a to pomocou prstu či tampónu na postihnuté miesto. Olej je možné pridať tiež do aromalampy, inhalátora alebo do pohára vlažnej vody určenej na kloktanie. Kvapnite na prst či tampón 1−2 kvapky koncentrovaného Tea Tree oleja a aplikujte zvonku len na konkrétne miesto (na vyrážku, miesto bodnutia hmyzom a pod.). Nerozotierajte na väčšiu plochu kože. Pre ošetrenie väčšej plochy pokožky či pri kúpeli nôh, aplikujte Tea Tree olej riedený (pokožka: 8 kvapiek na liter vody, kúpeľ nôh: 15−20 kvapiek na liter vody). K výplachom ústnej dutiny a na kloktanie Tea Tree olej vždy zrieďte (asi 3 kvapky oleja na 200 ml vody). Roztok nikdy neprehĺtajte a po výplachu alebo kloktaní vypľujte.

PLANTHÉ TEA TREE OIL OŠETRUJÚCI

PLANTHÉ TEA TREE OIL OŠETRUJÚCI

Skladovať pri izbových teplotách 15–25 °C na suchom a tmavom mieste. Chrániť pred priamym účinkom slnečných lúčov aj pred mrazom. Po aplikácii vždy originálne balenie dôkladne uzavrite.

Upozornenie: Nepoužívať pri precitlivenosti na obsiahnutú zložku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Určené na vonkajšie použitie!

Jedná sa o olej určený na pokožku za účelom jej ochrany a zlepšenia stavu.