O PLANTHÉ

UNIKÁTNE LEKÁRENSKÉ OLEJE NA PLEŤ S OBSAHOM PRÍRODNÝCH ÚČINNÝCH LÁTOK PRE KRÁSNU A ZDRAVÚ PLEŤ.

PLANTHÉ Laboratories je prémiový rad lekárenskej dermokozmetiky. Vďaka inovatívnemu prepojeniu moderných farmaceutických poznatkov a klinicky overených prírodných látok vznikli oleje jedinečnej lekárenskej kvality pre každodennú starostlivosť o pleť najmä v oblasti pleti.

Lekárenské prípravky PLANTHÉ Laboratories obsahujú:

 • čisté rastlinné oleje lekárenskej kvality pre každodennú starostlivosť o pleť,
 • extrakt rozmarínu pôsobiaci ako účinná zložka
  a antioxidant stabilizuje vlastnosti prípravku po jeho otvorení až 6 mesiacov,
 • prírodné liečivé látky napomáhajúce ošetreniu pleti
  a k maximálnej podpore blahodárnych účinkov.

VIAC NEŽ KOZMETIKA

ROZMARÍN LEKÁRSKY

Prírodný antioxidant v podobe rozmarínu je neoddeliteľnou súčasťou všetkých prípravkov značky PLANTHÉ Laboratories. Okrem významných účinkov pre pleť tiež predlžuje dobu použiteľnosti produktov. Zabraňuje oxidácii a následnému žltnutiu olejov. Pleťová kozmetika PLANTHÉ tak vydrží v perfektnej kondícii až 6 mesiacov po otvorení.

ROZMARÍN LEKÁRSKY

PRÍRODNÉ ÚČINNÉ LÁTKY

PRÍRODNÉ ÚČINNÉ LÁTKY PRE KAŽDÝ TYP PLETI

Prepracovaná formulácia dermokozmetiky PLANTHÉ Laboratories obsahuje rôznorodé prírodné účinné látky. Tie nielenže podporujú blahodárne účinky olejov, ale zároveň napomáhajú ošetrovať akúkoľvek pleť. Každý prípravok PLANTHÉ má jasné určenie a môže tak efektívne a rýchlo zlepšiť vzhľad a stav vašej pleti.

Neodolatelná voňa

NEODOLATEĽNÁ VÔŇA, KTORÚ SI ZAMILUJETE

Pre kozmetické oleje PLANTHÉ Laboratories je charakteristická ich ľahká prírodná vôňa, ktorá je v porovnaní s ostatnými olejmi veľmi príjemná a svieža. Práve pre svoju neodolateľnú vôňu si kozmetiku PLANTHÉ zamilujete.

Absolútne tolerantný k pleti

100% čistý olej a extrakty z bylín tvoria dokonalú starostlivosť aj pre tu najcitlivejšiu pleť. Minimalistické zloženie oleja na pleť z niekoľkých jednoduchých ingrediencii zaručuje pokožke aj v oblasti tváre veľmi šetrnú starostlivosť, preto sa dá použiť pre celú rodinu. Olej sa na pleť, dekolt a krk nanáša po kvapkách, ktoré sa po dôkladnom rozotretí rýchlo vstrebávajú do pokožky. PLANTHÉ oleje posilňujú kožnú bariéru aj tam, kde je pleť najkrehkejšia a slabá.

Prečo PLANTHÉ kozmetika?

 • Založené na najnovších výskumoch.
 • Preukázateľná účinnosť olejov na pleť.
 • Vynikajúca znášanlivosť a tolerancia pleti.
 • Splnenie etických noriem pri výrobe.
 • Dermatologicky testované, netestované na zvieratách.