Sérum pro větší rtySérum pre väčšie pery SÉRUM PRO VĚTŠÍ RTY

SÉRUM PRO VĚTŠÍ RTY
Sérum pro větší rty
SÉRUM PRO VĚTŠÍ RTY
Sérum pro větší rty

SÉRUM PRE VÄČŠIE PERY

KÚPIŤ

Obsahuje originálnu receptúru BoostingTM komplex kombinujúci niekoľko účinných látok na dosiahnutie väčších a zmyselných pier. Tento komplex môže vyvolávať jemne štipľavý pocit alebo brnenie pier. Ďalej v zložení nájdete kofeín na vyhladenie a vypnutie pier, zvýraznenie ich prirodzenej farby aj ich kontúr a kyselinu hyalurónovú, ktorá zaisťuje spevnenie, vyživenie a hydratáciu. Zároveň na perách redukuje drobné mimické vrásky.

  • zväčšenie objemu pier už po prvej aplikácii
  • spevnenie a zvýraznenie kontúr
  • redukcia mimických vrások
  • lesk a hydratácia

Sérum je možné použiť aj ako podklad pod rúž alebo lesk na pery. Sérum môže vyvolávať jemne štipľavý pocit alebo brnenie pier.

Aké sú jeho účinky?

BoostingTM komplex obsahuje účinné látky pre väčšie a zmyselné pery. Kofeín vyhladzuje a vypína pery, , zvýrazňuje ich prirodzené farby a kontúry. Kyselina hyaluronová zaisťuje spevnenie, vyživenie, hydratáciu a redukuje drobné mimické vrásky.


Ako sérum používať?

Pred použitím dôkladne pretrepte fľaštičku! Sérum naneste pomocou penového aplikátora rovnomerne na obe pery a nechajte pôsobiť. Pár minút po aplikácii nejedzte ani nepite. Pre okamžitý efekt aplikujte podľa potreby kedykoľvek počas dňa, maximálne však 6-krát za 24 hodín. Sérum je možné použiť aj ako podklad pod rúž alebo lesk na pery. Vyhnite sa aplikácii na kožu v okolí pier.


Zloženie:

Aqua, Glycerin, Caprylyl Glycol, Polysorbate 20, Panthenol, Glyceryl Caprylate, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Undecylenate, Aroma, Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Caffeine, Cyclodextrin, Methyl Nicotinate, Resveratrol, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben.