OLEJ NA SUCHÚ A CITLIVÚ PLEŤ

MIMORIADNE ŠETRNÁ KOMBINÁCIA VYSOKO PREMAŠŤUJÚCICH OLEJOV S UPOKOJUJÚCIMI EXTRAKTAMI A RESVERATROLOM

ŠETRNÉ OŠETRENIE SUCHEJ A CITLIVEJ PLETI

HLBOKÉ VYŽIVENIE POKOŽKY SO SKLONMI K ALERGICKÝM PREJAVOM, ATOPII A K ĽAHŠEJ FORME AKNÉ

POSILNENIE A OCHRANA PLETI
PRED VONKAJŠÍMI NEPRIAZNIVÝMI VPLYVMI

Přejít na produkty

PLANTHÉ OLEJ NA SUCHÚ A CITLIVÚ PLEŤ

OLEJ NA SUCHÚ A CITLIVÚ PLEŤ

Je mimoriadne šetrnou kombináciou vysoko premasťujúcich a zvláčňujúcich rastlinných olejov s upokojujúcimi extraktami a resveratrolom. Je určený na starostlivosť o suchú až veľmi vysušenú pokožku so sklonmi k alergickým prejavom, atopii a k lehšej forme akné. Účinne upokojí, vyživí a šetrne ošetrí citlivú pokožku. Kombinácia pestrecového, hroznového a marhuľového oleja má vysokú vyživujúcu a zvláčňujúcu aktivitu, vďaka ktorej sa vaša pokožka ľahšie zregeneruje a je lepšie chránená pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi. Dokonale ošetrí vašu suchú a citlivú pleť, je vhodný tiež pre pokožku so sklonmi k atopickým, alergickým prejavom a ľahšej forme akné.

CHCEM PLANTHÉ

ZLOŽENIE

Prunus Armeniaca Kernel Oil, Silybum Marianum Seed Oil, Vitis Venifera Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Vitis Vinifera Seed Extract.

PLANTHÉ OLEJ NA SUCHÚ A CITLIVÚ PLEŤ

POUŽITIE

Prípravok je vhodný obzvlášť pre suchú až veľmi vysušenú pleť so sklonmi k atopickým, alergickým prejavom a ku ľahšej forme akné. Olej naneste aplikátorom na dlaň alebo prst a aplikujte na dôkladne vyčistenú pokožku, následne jemne vmasírujte.

PLANTHÉ OLEJ NA SUCHÚ A CITLIVÚ PLEŤ

PLANTHÉ OLEJ NA SUCHÚ A CITLIVÚ PLEŤ

Skladujte pri izbových teplotách 15–25 °C na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym účinkom slnečných lúčov aj pred mrazom. Po aplikácii vždy originálne balenie dobre uzatvorte.

Nepoužívajte pri precitlivenosti na obsiahnutú zložku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Určené na vonkajšie použitie! Jedná sa o prípravok určený na pokožku za účelom jej ochrany a zlepšenia stavu.