PLANTHÉ MORINGOVÝ OLEJ SKRÁŠĽUJÚCI

ÚČINNÁ REDUKCIA JAZVIČIEK
A PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN

MORINGOVÝ OLEJ S EXTRAKTAMI
Z ROZMARÍNU LEKÁRSKEHO
A ALOE

DOKONALÉ OŠETRENIE
RANIEK PO AKNÉ ČI VYRÁŽKE

OKAMŽITÉ ROZŽIARENIE
A SKRÁŠLENIE PLETI

Přejít na produkty

PLANTHÉ MORINGOVÝ OLEJ SKRÁŠĽUJÚCI

PLANTHÉ MORINGOVÝ OLEJ SKRÁŠĽUJÚCI

Obsahuje originálnu kombináciu moringového oleja a extraktov z rozmarínu lekárskeho a aloe. Moringový olej intenzívne hydratuje pokožku a zaceľuje drobné jazvičky a ranky po akné či pri vyrážke. Skrášľujúci účinok umocňuje extrakt z aloe, ktorý redukuje pigmentové škvrny, obmedzuje ich ďalší vznik a farebne zjednocuje pleť. Rozmarínový extrakt svojou čistiacou a regeneračnou aktivitou poskytuje pleti účinnú a šetrnú očistu.

PLANTHÉ moringový olej skrášľujúci vašu pokožku okamžite a dokonale ošetrí, rozžiari a skrásnie. Vďaka ľahkej sviežej vôni si ho zamilujete.

CHCEM PLANTHÉ

ZLOŽENIE

Moringa Oleifera Seed Oil, Aloe Barbadensis Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Parfume.

ZLOŽENIE

MORINGOVÝ OLEJ – POUŽITIE

Prípravok je vhodný pre všetky typy pleti, hlavne pre problematickú pleť. Olej naneste aplikátorom na dlaň alebo prst a aplikujte na dôkladne vyčistenú pokožku, následne jemne vmasírujte. Olej je určený na tvár, oblasť dekoltu alebo ruky. Je ho možné použiť tiež k príprave pleťových masiek alebo na masáž.

MORINGOVÝ OLEJ – POUŽITIE

MORINGOVÝ OLEJ

Moringový olej skladujte pri izbových teplotách 15–25 °C na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym účinkom slnečných lúčov aj pred mrazom. Po aplikácii vždy originálne balenie dôkladne uzavrite.

Upozornenie: Nepoužívať pri precitlivenosti na obsiahnutú zložku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Určené na vonkajšie použitie!

Jedná sa o olej určený na pokožku za účelom jej ochrany a zlepšenia stavu.