MARHUĽOVÝ OLEJ VYŽIVUJÚCI

OKAMŽITÁ REGENERÁCIA
A HYDRATÁCIA PODRÁŽDENEJ PLETI

MARHUĽOVÝ OLEJ S EXTRAKTAMI
Z ROZMARÍNU LEKÁRSKEHO
A RAKYTNÍKA

ÚČINNÉ UPOKOJENIE
A VYŽIVENIE SUCHEJ A CITLIVEJ PLETI

OBNOVENIE LIPIDOVEJ
BARIÉRY KOŽE PO OPAĽOVANÍ

Přejít na produkty

PLANTHÉ MARHUĽOVÝ OLEJ VYŽIVUJÚCI

MARHUĽOVÝ OLEJ

Obsahuje unikátnu kombináciu marhuľového oleja a extraktov z rozmarínu lekárskeho a rakytníka. Toto jedinečné spojenie je ideálne pre suchú a citlivú pleť. Marhuľový olej na pleť dokonale hydratuje a obnovuje lipidovú bariéru pokožky a antioxidačná aktivita rozmarínového extraktu ju chráni pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi. Extrakt z rakytníka prispieva k regenerácii podráždenej pleti a vďaka obsahu karotenoidov sa skvele hodí po opaľovaní.

PLANTHÉ marhuľový olej na pleť – vyživujúci – vašu pokožku v oblasti tváre, krku a dekoltu účinne upokojí a perfektne vyživí.

Ľahká vôňa marhuľového oleja na pleť naviac dodá pokožke príjemnú sviežosť.

CHCEM PLANTHÉ

ZLOŽENIE

Prunus Armeniaca Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Parfume.

ZLOŽENIE

POUŽITIE MARHUĽOVÉHO OLEJA NA PLEŤ

Prípravok je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre suchú a citlivú. Olej naneste aplikátorom na dlaň alebo prst a aplikujte na dôkladne vyčistenú pokožku, potom jemne vmasírujte. Olej je určený na tvár, oblasť dekoltu a ruky. Je ho možné použiť lokálne ale aj na celé telo. Je ideálny na intenzívne slnkom zaťaženú kožu, napr. po opaľovaní.

POUŽITIE MARHUĽOVÉHO OLEJA

marhuľový olej na pleť

Skladovať pri izbových teplotách 15–25 °C na suchom a tmavom mieste. Chrániť pred priamym účinkom slnečných lúčov aj pred mrazom. Po aplikácii vždy originálne balenie dôkladne uzavrite.

Upozornenie: Nepoužívať pri precitlivenosti na obsiahnutú zložku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Určené na vonkajšie použitie!

Jedná sa o olej určený na pokožku za účelom jej ochrany a zlepšenia stavu.