KOLAGÉNOVÉ SÉRUM KOLAGÉNOVÉ SÉRUM KOLAGÉNOVÉ SÉRUM

KOLAGÉNOVÉ SÉRUM
KOLAGÉNOVÉ SÉRUM
KOLAGÉNOVÉ SÉRUM
KOLAGÉNOVÉ SÉRUM

KOLAGÉNOVÉ SÉRUM
ANTI-AGE

KÚPIŤ

Je novinkou v dennej a nočnej starostlivosti s anti-aging efektom. Pôsobí proti všetkým znakom straty kolagénu v pleti, ktorými sú predovšetkým ovisnutá, mdlá a suchá pokožka s viditeľnými prejavmi vrások.

Kolagénové sérum:

  • redukuje jemné aj hlboké vrásky;
  • stimuluje prirodzenú tvorbu kolagénu;
  • obmedzuje vznik podbradky;
  • spevňuje kontúry tváre;

 

Aké sú jeho účinky?

Unikátna receptúra v sebe ukrýva vysokokvalitný morský kolagén. Priama aplikácia kolagénnych peptidov redukuje vrásky a obmedzuje ich opätovný návrat. Zároveň spôsobuje liftigový účinok. Spevňuje kontúry tváre a krku, viditeľne fixuje ochabnutý podbradok a vypína pokožku. V zložení sa nachádza aj niacinamid a kyselina hyalurónová. Obe účinné látky stimulujú prirodzenú tvorbu kolagénu, podporujú elasticitu a hydratáciu pleti, zároveň pleť zjemňujú a vyhladzujú. A v neposlednom rade je v sére obsiahnutý aj resveratrol, epimedium a šišiak, ktoré prispievajú k obnove kožných buniek a k ich regenerácii. Ako prírodné antioxidanty chránia pokožku pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.


Pre akú pleť je sérum vhodné?

Je vhodné pre všetky typy pleti, predovšetkým však pre zrelú pleť.


Ako sérum používať?

Pred použitím pretrepať! Prípravok je vhodný pre všetky typy pleti. Sérum nanášajte kvapkadlom na dlaň alebo prst a aplikujte na dôkladnevyčistenú pokožku, potom jemne vmasírujte. Sérum je určené na tvár, krk a dekolt. Odporúčame používať ráno aj večer. Sérum je dermatologicky testované.


Zloženie

Aqua, Caprylyl Glycol, Ethylcellulose, Propylene Glycol Isostearate, Propylene Glycol Laurate, Glycerin, Glyceryl Caprylate, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Animal Protein, Hydrolyzed Collagen, Inositol, Niacinamide, Caprylhydroxamic Acid, Glyceryl Undecylenate, Parfum, Ethylhexylglycerin, Alcohol, Cyclodextrin, Epimedium Sagittatum Extract, Citric Acid, Scutellaria Baicalensis Extract, Resveratrol, Potassium Sorbate, Hexyl-Cinnamal, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol Propylparaben, Linalool, Limonene.