HYALURONOVÉ SÉRUM

DOKONALÉ VYPLNENIE VRÁSOK,
VYPNUTIE A KOMPLEXNÉ OMLADENIE PLETI

ORIGINÁLNA KOMBINÁCIA
KYSELINY HYALURÓNOVEJ,
RUŽOVEJ VODY, EXTRAKTOV ZELENÉHO ČAJU A CHMEĽU

HĹBKOVÉ VYŽIVENIE PLETI

POSILNENIE PRUŽNOSTI A OCHRANA PLETI

Přejít na produkty

PLANTHÉ HYALURÓNOVÉ SÉRUM OMLADZUJÚCE

HYALURONOVÉ SÉRUM

Obsahuje jedinečnú kombináciu kyseliny hyalurónovej, ružovej vody, extraktov zeleného čaju a chmeľu s blahodarným omladzujúcim účinkom. Táto kombinácia látok efektívne hydratuje a vypína pleť, účinne vypĺňa vrásky a dodáva pokožke pocit mladosti a sviežosti. Zelený čaj vďaka svojej antioxidačnej aktivite pokožku chráni pred vonkajšími vplyvmi a spomaľuje starnutie. Chmeľ stimuluje regeneračné procesy a udržiava pružnosť pleti. Kvetinová voda z ruží naviac dodáva pleti jemnú sviežu vôňu a mladistvú energiu.

PLANTHÉ hyalurónové sérum omladzujúce vašu pleť dokonale omladí, vyživí a vďaka optimálnemu ph nedráždi pokožku.

CHCEM PLANTHÉ

ZLOŽENIE

Aqua, Glycerin, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Rosa Centifolia Flower Water, Ethylhexylglycerin, Parfum, Camellia Sinensis Leaf Extract, Humulus Lupulus Extract, Lactic Acid, Linalool, Potassium

HYALURÓNOVÉ SÉRUM

POUŽITIE – HYALURÓNOVÉ SÉRUM AJ NA ZRELÚ PLEŤ

Prípravok je vhodný pre všetky typy pleti. Sérum naneste aplikátorom na dlaň alebo prst a aplikujte na dôkladne vyčistenú pokožku, potom jemne vmasírujte. Sérum je určené na tvár, predovšetkým na oblasť okolo očí. Je vhodné ako podkladová báza pre krémy alebo make-up.

HYALURÓNOVÉ SÉRUM

HYALURÓNOVÉ SÉRUM

Skladovať pri izbových teplotách 15–25 °C na suchom a tmavom mieste. Chrániť pred priamym účinkom slnečných lúčov aj pred mrazom. Po aplikácii vždy originálne balenie dôkladne uzavrite.

Upozornenie: Nepoužívať pri precitlivenosti na obsiahnutú zložku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Určené na vonkajšie použitie!

Jedná sa o olej určený na pokožku za účelom jej ochrany a zlepšenia stavu.