Arganovy olej

INTENZÍVNA HYDRATÁCIA
A ZVLÁČNENIE POKOŽKY

ARGANOVÝ OLEJ NA PLEŤ S EXTRAKTAMI
Z GRANÁTOVÉHO JABLKA
A ROZMARÍNU LEKÁRSKEHO

HĹBKOVÉ VYŽIVENIE PLETI

ÚČINNÁ REGENERÁCIA
A OMLADENIE PLETI

Přejít na produkty

PLANTHÉ ARGANOVÝ OLEJ REGENERAČNÝ

PLANTHÉ ARGANOVÝ OLEJ REGENERAČNÝ

Obsahuje unikátnu kombináciu zvláčňujúceho a hydratujúceho arganového oleja s extraktami z granátového jablka a rozmarínu lekárskeho. Rozmarín má významnou čistiacu a regeneračnú aktivitu, ktorá poskytuje pleti dôkladnú a šetrnú očistu. Účinné prírodné látky – izoflavonoidy z granátového jablka dodávajú oleju intenzívny omladzujúci účinok.

Arganový olej má významné vlastnosti pre pleť. Je totiž zdrojom nenasýtených mastných kyselín, antioxidantov, vitamínov, izoflavónov a ďalších prírodných látok s čistiacim a upokojujúcim účinkom.

PLANTHÉ Arganový olej vašu pokožku hĺbkovo vyživí, dokonale zregeneruje, omladí a zanechá ju zamatovo hebkú. Jeho ľahká vôňa naviac dodá pokožke neodolateľnú sviežosť.

CHCEM PLANTHÉ

ZLOŽENIE

Argania Spinosa Kernel Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Punica Granatum Seed Extract, Parfume.

ZLOŽENIE

POUŽITIE ARGANOVÉHO OLEJA NA PLEŤ

Prípravok je vhodný pre všetky typy pleti. Olej naneste aplikátorom na dlaň alebo prst a aplikujte na dôkladne vyčistenú pokožku, potom jemne vmasírujte. Olej je určený na tvár, oblasť dekoltu a ruky. Je ho možné použiť tiež k príprave pleťových masiek alebo na masáž.

POUŽITIE ARGANOVÉHO OLEJA

ARGANOVÉHO OLEJA NA PLEŤ

Skladovať pri izbových teplotách 15–25 °C na suchom a tmavom mieste. Chrániť pred priamym účinkom slnečných lúčov aj pred mrazom. Po aplikácii vždy originálne balenie dôkladne uzavrite.

Upozornenie: Nepoužívať pri precitlivenosti na obsiahnutú zložku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Určené na vonkajšie použitie!

Jedná sa o olej určený na pokožku za účelom jej ochrany a zlepšenia stavu.